Beşiktaş Yabancı Elit Güzel Sarah

Beşiktaş Yabancı Elit Güzel Sarah
Selamlar herkese ben Sarah yabancı ve yeni birisi olarak aranızdayım benim hakkımda bir çok bilgiyi sizlere paylaşıyor olacağım keyifli ve güzel günlerin aramızda kalacağı arkadaşlıklar için aranızdayım.

24 yaşındayım iş nedeni ile geldim İstanbul'da yaşan bir çok arkadaşlarım var onlarında tavsiyesi üzerine buradayım formda olmak bizler için önemli bu yüzden spor merkezlerini tercih ediyorum.

Hobi olarak ve kendimi savuna bilmem için boks ve uzak doğu sporları ile ilgileniyorum çekici ve güzel bir fiziğe sahip olduğumu düşünüyorum.

Pişmanlıkları ve günün stresini üzerinizden alacak olgun biriyim karşımdaki kişilerinde aynı olgunlukta ve temiz kişiler olması ve özen göstermelerini istiyorum.

Beşiktaş escort tw olarak birbirimize ayırmış olduğumuz zaman içerisinde unutulmaz anıların ve hayallerin gerçeğe dönüşmesi için sizlere refakat ediyor olacağımı bilmenizi isterim.

Yabancı bir arkadaşa sahip değilseniz ve samimi güvenilir biri olmasını tercihimdir diyorsanız yukarıda bulunan numaramdan bana ulaşa bilirsiniz.