Beşiktaş olgun kaliteli partner Selma

Beşiktaş olgun kaliteli partner Selma
Özel ve kültürlü kaliteli bilgili bir kadın olarak burada sekse dair güzel bir şeyler paylaşmak ve zevkimi  düşündüğüm için sizlere kendimi takdim edeceğim. Ben istanbul Beşiktaş kilolu eskort bayan olarak sizlere güzel bir hizmet edeceğim. Ben özel resimlerimi ve bilgilerimi sizlere paylaşıyorum. Beni beğenen ve profil sayfamda bana yorum atan tüm beylere buradan öpücüklerimi yolluyorum.

Benim adım selma  25 yaşında 170 boyunda 55  kiloda her yerde yanınıza yakışacak sizleri temsil edecek kadar güzel  sohbet etmeyi seven sıcak kanlı bir partner bayan olarak sizlere özel zamanları sunmaktan keyif alıyorum.Kendim hayatın her anında olduğu gibi ilişkilerimde de temizlik ve hijyene önem gösteriyorum. aynı davranışı partnerlerimden de bekliyorum. Sağlığını düşünen bir bayanım bu durumda alınması gereken tüm önlemleri alan bir  bayanım. İlişkilerimde de sağlık açısından uygun bulmadığım anal seks ve korunmadan ilişkiler de asla bulunmuyorum. Sizlerde teklif etmezseniz memnun kalırım.

İlişkilerimi sevgili sıcaklığında yaşayıp daha zevkli bir hale dönüştürmeyi seviyorum. Sizlerde seeceğinize emin olabilirsiniz. Böylesine bir ilişkide yer almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınım. Görüşme yeri olarak belirlediğim kendi dairem de sizleri misafir etmekten mutlu olurum.