Beşiktaş hayat arkadaşınız ben Ada

Beşiktaş hayat arkadaşınız ben Ada
Burada yanlış bir olay yok kesinlikle ben sizin hayat arkadaşınızım size eşlik ediyorum sizler birlikte eğleniyorum kendimi size sunuyorum kısaca daha ne olsun hayat arkadaşı için şimdi bu düşünce olan insanlar olur hayat arkadaşı demek benim kahrımı çekmek yıllarda benim yanımda kadına denir.

Bu tavırda insanlar olur tabi ki de hayata zaten bir insan tartışmıyorsa benim gözümde boş insandır başarının sırı aslında tartışılmaktır.

Kusura bakmayın o zaman öyle düşünen kişiler ben eğer kendimi bir adamın altına sunuyorsam o benim hayat arkadaşımdır başka bir şey olmaz sizlere siz gibi insan davranan kadınla zaman geçirmek istemez misiniz?.

O kişi iste benim belki benim kadın senin hayatına girmedi bu yüzden hep bir yerin yarım kaldı artık ona son ver tüm tabuları yık topla cesareti hemen beni arama çalış çünkü yaşayacağın şeyler kaybedeceğinden çok daha fazla ben gerekirse herifime bir viski olurum istediği zaman Bihter çikolata ama ben adamı mesut etmesini iyi bilen kadınlardan biriyim.

Ben her zaman buradayım ne zaman arasan ara yeter ki Ada bebeğim benim canım sıkın bugün kafa dinlemek istiyorum.

Doğru karı olsun gideceğim diyorsan iste buldun fazla dolaşma sana yaşatacağım şeyler hayal edemeyeceğin kadar zevkli benimle yakından bir kez tanış hayatın boyunca dostların arasında en üste beni yazarsınız.

Çünkü gerçekten eğlenceli bir kadınım karşımda adamı hemen eğlendirmesi çok iyi bilirim.

Ama bazı kurallarım var tabi ki de partnerim benden öncelikle anal seks istemeyecek onun dışında her şeye açık bir kadınım sevmiyorum o tür ilişkileri kondomsuz kalırım.

Eğer temiz olduğuna inandığım an sevişme dersen of diyorum yanı bunları anlatarak zaman kaybı yaşamak istemiyorum.

Beşiktaş rus bayanlar sitesinde bulunan ilanımdaki numaramı ara canım. Hadi gel yakından gör sevgilim...