Beşiktaş Den Fantezi sahibi Ceren

Beşiktaş Den Fantezi sahibi Ceren
kaliteli bir birliktelikte sizlere yer vermek adına burada bulunan partner bayan olarak sizlere özel zamanlar sunuyorum. Ben İstanbul escor Beşiktaş bayan Ceren 26 yaşında 170 boyunda 51 kiloda seksi fit vücut hatlarına sahip oldukça güzel bakımlarına dikkat eden son derece özel bir escort bayan olarak sizlere hizmet veriyorum.

Kendim hayatımın her anında olduğu gibi ilişkilerimde de vaz geçilmez kurallarım vardır Onlar ise temizlik ve hijyen kurallarına dikkat ediyorum sizlerinde aynı şekilde dikkat etmesini istiyorum. bu şekilde olursak her iki tarafda mutlu olacağından emin olabilirsiniz.

İlişkilerim de ise sizlere tamamen sevgiliniz gibi yaklaşıp unutulmaz zamanlar yaşamanızı sağlıyorum. Zevk dolu saatleri bereber yaşamak adına sizlere sadece bir telefon kadar yakınım. Sağlık açısından uygun bulmadığım anal seks ve korunmadan ilişkiler de asla bulunmuyorum. Sizlerde teklif etmezseniz memnun olurum. Görüşmelerimi ise kendi özel 5 yıldızlı otelleri aratmıcak dairem de gerçekleştiriyorum.Dilerseniz sizlerin rezidanslarınızada gelebilirim.