Beşiktaş bugün kaçamak düşünen Erkekler

Beşiktaş bugün kaçamak düşünen Erkekler
Burası gerçekten çok doğal ortam olsun diye ellimden geleni yapıyorum benim siteme giriş yapanların bir daha gelmesi için bazen espri yaklaşımlar ile bazı şeyleri konu olarak açıyorum.

Ama acısı tatlıysa burada papim.net burada dost yapmadan çıkış olmaz o kadar akıllarda yer yapan çok seksi kadınlar var şimdi onlara göz kapatmak mümkün mü asla bir erkek olacak bu kadar çekici kadını boş verecek inanmam siteyi iyi şişirdik sonra.

Gelelim konumuza örnek kendimi bir erkek yerine koyuyorum öyle konuşuyorum sakın yanlış anlaşılması olmasın.

Bugün sabah uyandım canım bir kadınla kaçamak yapmak isteyecektir ama evde kadına ne diyeceğiz bide onu düşüyorsunuz bu konuda size yardımcı olayım artık iş toplantısı var yada halı saha olaylarına hiç bir karı yutmuyor.

O yüzden en basit yalanlar içinde şuan kadar işe yaradı karı benim arkadaş var o karısın ayrılmış beni aradı intihar edecek bu yüzden yanında olmam lazım.

Hazırlıksız yakalanmak lazım karşı tarafı ayarlamayı unutmayın yoksa bu yalanız kısa zamanda anlaşır ondan sonra çıktın şimdi üstünü başını düzelmek için şık olmak lazım bunun için yapacak her zaman arabanızda bir takım elbise olsun yedek yanı evde giyinip çıkamayacağınız için en güzel önerim olur geldik şimdi kızı bulmaya bunun için yapmak lazım.

Hemen arama motoru dünyanın en büyü en akılı yapay zekasına soracaksın ne mi Beşiktaş rus kızları yazacaksın karşına çıkan ilk papim.net sitesine giriş yaparak orada kendinize uygun kriterlerde bir avrat bulacaksın.

Arayıp bayan ücret ne kadar diye şeyler sormayın merhabalar hanım efendi telefon numaranızı papim.net sitesinden aldım.

Sayfanızı iyi derece inceledim bu yüzden aradığım kadın sizsiniz sizinle kısa yada uzun program yapmak isterim yanı kadının ban teni vuracaksın oda şımartılmak eğer kadına istediğini verirsen kadın sana her şeyi verir ama yok bilmem kaç para alıyorsun.

Bu tarz konuşmalar artık taş devrinde kaldı bu yüzden medeniyet denilen oluşumu yaşıyoruz.

Ama kibarlık öyle mi hayır adı üzerinde incelik yılanı bile delikten çıkıyor karı sanki senin altına sokmayacak neyse eğer ses tonu hoşunuza gitti sizi evinde davet ediyorsa.

Sıra geldi en önemli olaya kadınlar temiz adamları çok severler ter kokmuyorsan dişlerin wc taşı gibi değilse tadından yenmiyor karı sen sabah kadar keyfine bak bırak karı çalışın.

Söyleyeceklerim bu kadar saygı değer misafirlerim kendinize iyi bakın iyi kaçamak dilerim.